אודות

סטודיו "M" הוקם בשנת 2015 על ידי מתן מועלם, מתכנת אתרי וורדפרס מנוסה, אשר לאורך 7 השנים בהן עבד בתחום התנסה בפרויקטים רבים בתחום התכנות ל-Web, ובפרט בהקמתם ובעיצובם של אתרי אינטרנט איכותיים, חכמים ורספונסיביים לעסקים בעולמות תוכן שונים.
עם הזמן ולאור ניסיונו בעבודה עם לקוחות, מתן הבין כי הצורך המרכזי של עסקים קטנים ובינוניים במרחב הדיגיטלי הוא הקמת אתרי אינטרנט שבעת ובעונה אחת מייצגים נאמנה את רוח המותג, מושכים את הקהל הרלוונטי ביותר וגם מניעים אותו לרכישה.
על כן הקים מתן את סטודיו M, כאשר הוא אמון על תחום הבנייה, העיצוב, ואפיון חווית המשתמש של אתרים. בהמשך, צירף מתן את ניצן זיסק, מומחית לשיווק באינטרנט, על מנת שתשלים את התמונה בהכוונת אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי של לקוחות הסטודיו, תוך משיכה של קהל היעד הרלוונטי לאתר כאשר הוא עולה ל"אוויר".
עד כה התנסינו בעבודה עם עשרות לקוחות מרוצים בתחומי בניית האתרים, העיצוב והמיתוג, וכמו כן במתן שירותי שיווק דיגיטלי במגוון מדיות (פייסבוק, גוגל, יוטיוב, מערכות דיוור ואוטומציה ועוד).

אתם יותר ממוזמנים לקבוע איתנו לקפה ולהצטרף למועדון.

מתכנת Web בעל ניסיון עשיר בהקמת אתרי אינטרנט (במיוחד אתרי E-commerce), ובליווי עסקים קטנים ובינוניים בתכנון ויישום צמיחה עסקית נכונה שלהם ברשת.
את דרכו בתחום התחיל עוד בילדות, אז התגבשה עבורו שאיפה לעסוק בתחום – בין אם זה בעיצוב או בתכנות אתרי אינטרנט.
מיד לאחר שירותו הצבאי, התחיל לימודי עיצוב אתרים במכללת "תלתן". בתום הלימודים נמשך יותר ויותר לתחום התכנות, ואז התחיל לעסוק בבניית אתרים. עם השנים המשיך לרכוש כלים בכתיבת קוד ותכנות לאתרי אינטרנט (הרבה קורסים והרבה קפה :), וכמקובל בתחום עבד מספר שנים כשכיר בחברות מובילות בתחום בניית האתרים בארץ ובעולם (שמות יכולים לעזור). כיום מתן מתפקד כמנכ"ל ובעלים של סטודיו M , ועוסק בהכוונת הבנייה, העיצוב ואפיון חווית המשתמש עבור אתרי הלקוחות של הסטודיו, תוך מתן יחס אישי והקפדה על תוצרים ברמה הגבוהה ביותר.

מתכנת ומנכ״ל

ניצן זיסק, מומחית לשיווק דיגיטלי

ניצן שותפה בסטודיו M משנת 2017, ומשמשת כאחראית תחום השיווק הדיגיטלי בסטודיו. ניצן החלה את דרכה בתחום האון-ליין באתר Reshet.tv, שם שימשה כעורכת תוכן, ובמקביל השלימה בהצטיינות קורס קידום אתרים אורגני (SEO) ושיווק באינטרנט במכללת ג'ון ברייס. בהמשך, התנסתה כשכירה בהיבטים שונים של עולם השיווק הדיגיטלי – כעוזרת מחקר במכון מחקר שיווקי ואסטרטגי Sapio וכמנהלת תחום ה-Marketing Automation במחלקת השיווק הגלובלי של חברת Gett. ניצן פעילה כעצמאית מספר שנים, בהן אספה לקוחות מרוצים ממגוון תחומים, והתנסתה במגוון ערוצים זמינים בתחום השיווק און-ליין – קידום אורגני וממומן, שיווק במייל ובסמס וכתיבת תוכן. בנוסף, ניצן היא בעלת תואר ראשון בהצטיינות בפסיכולוגיה ובסוציולוגיה-אנתרופולוגיה מאוניברסיטת תל אביב, וכעת לומדת לתואר שני בפסיכולוגיה קוגניטיבית באוניברסיטת תל אביב. ניצן דוגלת ב"תפירת" אסטרטגיה שיווקית אישית לכל לקוח, תוך שימת דגש על המאפיינים הייחודיים של העסק והגורמים שיגרמו דווקא לו להצליח בקרב קהל היעד הרלוונטי.